Stock Image

Карантин вихідного дня: умови роботи сервісів PEUGEOT, CITROЁN, DS Automobiles і OPEL

Нові карантинні обмеження вступили в дію. Обмежена робота більшості громадських місць, але ця заборона не поширюється на роботу підприємств по обслуговуванню автомобілів. Офіційні сервісні станції Брендів PEUGEOT, CITROЁN, DS Automobiles і OPEL продовжують працювати без змін і, як і раніше, дотримуватися підвищених заходів безпеки у зв'язку з короновірусом. Ваша безпека - наш пріоритет.

 

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року, в Україні заборонено роботу громадських місць у вихідні дні. Але це не стосується роботи сервісних центрів, зокрема Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles. Група PSA в Україні завжди одним з ключових пріоритетів своєї роботи ставила турботу про клієнтів.

 

Сервісні станції продовжать роботу в стандартному режимі – це зроблено для того, щоб зберегти мобільність власників автомобілів. Оскільки використання особистого транспорту сьогодні є одним з елементів особистої безпеки і дозволяє людині уникнути контакту з великим скупченням людей в громадському транспорті.

 

Автомобіль сьогодні - це не тільки свобода пересування, задоволення від водіння, можливість вести бізнес, але також і засіб індивідуальної безпеки. Сервісні центри PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles і OPEL продовжують працювати в умовах карантину, щоб надавати якісне обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів Брендів. Адже поки для вашої безпеки ви залишаєтеся вдома, медичні установи, фармацевтичні компанії, аптечні пункти та продуктові магазини продовжують працювати і використовувати автомобілі для пересування і транспортування. Сервіси працюють, щоб гарантувати підтримку і своєчасне обслуговування автомобілів.

 

Крім того, кожен відділ дилерського центру – будь-то продаж автомобілів, сервісна станція, відділ запчастин – в своїй роботі суворо дотримується всіх рекомендацій медиків, щоб не допустити подальшого поширення вірусу. А саме:

  •  використання масок і рукавичок співробітниками і клієнтами дилерського центру (усі необхідні засоби захисту будуть надані);
  •  територія дилерського центру піддається системній дезінфекції - у тому числі в місцях, до яких найчастіше торкаються різні люди (дверні ручки, поверхня столів, тд.);
  •  в автосалоні відвідувачам завжди доступні засоби індивідуального дезінфекції - антисептики для рук, тд.;
  •  встановлено обмеження на присутність відвідувачів в приміщенні, щоб уникнути скупчення людей - в розрахунку не більше 1 людини на площу 10 кв. м;
  •  на території дилерського центру встановлені інформаційні таблички про необхідність дотримання правил безпеки.

 

Також додатково звертаємо вашу увагу на правила безпеки, які допоможуть зупинити поширення вірусу і знизити ризик захворювань:

  •  необхідно носити захисну маску і дотримуватися дистанції 1,5-2 м між людьми;
  •  бажано не торкатися обличчя, особливо в місцях слизових оболонок (очі, ніздрі, тд.), перш, ніж руки будуть вимиті або оброблені антисептиком;
  •  необхідно часто мити руки з милом протягом 40 секунд або більше, при відсутності такої можливості - використовувати антисептики для рук;
  •  максимально уникайте торкання руками тих місць, з якими найчастіше контактують інші люди - наприклад, дверні ручки і поручні в транспорті; в даному випадку допоможуть захисні рукавички на руках.

 

Повний список запобіжних заходів - на сайті МОЗ України.

 

Щоб уникнути зайвих контактів «Пежо Сітроен Україна» завжди залишається на зв'язку і пропонує скористатися послугою онлайн запису для відвідування сервісної станції:

 

Також, компанія «Пежо Сітроен Україна» пропонує вже зараз розпочати підготовку свого автомобіля до зимового сезону: запчастини підвіски і гальмівної системи, а також роботи по їх установці - з вигодою -20% від стандартної ціни. Пропозиція діє на всіх авторизованих СТО Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL до 30 листопада. Записуйтеся вже зараз.

 

Представництво Групи PSA в Україні ще раз відповідально заявляє: ваша безпека - наш пріоритет. Але в умовах, що склалися варто нагадати, що ваша безпека - це в тому числі і ваша відповідальність. Бережіть своє здоров'я, здоров'я оточуючих і не забувайте про «здоров'я» своїх автомобілів!

 

Про дилера
Ліон Авто

Ліон Авто - офіційний дилер CITROЁN в Запоріжжі.

CITROËN Центр Запоріжжя надає повний набір послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів CITROËN. CITROËN - це гарантія не тільки довгої і вірної служби, а й безпеки."

Салон

Тел: (050) 222 88 20

Адреса: м. Запоріжжя, вул. СКЛАДСЬКА, 8

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 17:00

Нд: вихідний

Сервіс

Тел: 095 239 40 33, 050 019 58 74

Адреса: м. Запоріжжя, вул. СКЛАДСЬКА, 8

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 17:00

Нд: вихідний