Stock Image

CITROЁN: ТРИ РОКИ ГАРАНТІЇ – ТРИ РОКИ КОМФОРТУ ТА СПОКОЮ

Бренд CITROЁN вже кілька років слідує філософії CITROЁN Advanced Comfort: максимальна увага до реальних запитів реальних людей, продумані речі для спрощення щоденного життя, акцент на комфорт та турботу про водія і пасажирів автомобіля. Однак даний підхід може поширюватися не тільки на сам автомобіль, але і на супутні послуги. Кращий приклад тому – збільшення гарантії для легкових моделей CITROЁN: тепер три роки або 100 тис. км пробігу.

Слід зазначити, що гамма легкових автомобілів CITROЁN досить широка. Кожен покупець знайде автомобіль на свій смак і гаманець: міські компактні хетчбеки CITROЁN C1, C3, C4 Cactus, кросовери SUV CITROЁN C3 Aircross і SUV CITROЁN C5 Aircross, демократичний седан CITROЁN C-Elysée, сімейні мінівени CITROЁN Grand С4 SpaceTourer, CITROЁN Berlingo, CITROЁN SpaceTourer. І на всі ці моделі вже діє нова 3-річна гарантія!

Власник CITROЁN отримає ще більше турботи і захисту від неприємностей, адже з розширенням основної гарантії на автомобіль також розширено термін дії CITROЁN Assistance. Це програма допомоги в дорозі, яка стане справжнім другом-партнером в щоденній експлуатації автомобіля: доставка палива або заміна колеса, допомога в пошуку готелю або бронюванні квитків, дрібний ремонт в дорозі, термінова евакуація і т.д.

Важливо, що для комерційних моделей CITROЁN діють власні умови: 2-річна гарантія без обмежень по пробігу. Компанія CITROЁN не хоче обмежувати своїх клієнтів в перевезеннях і веденні бізнесу, які в силу особливостей експлуатації комерційних автомобілів можуть щорічно проїжджати великі відстані для перевезення численних вантажів. Гамма комерційних автомобілів CITROЁN також включає в себе кілька моделей, які відповідають різним запитам покупців: компактний і економічний Berlingo Van, середньорозмірний фургон Jumpy, великий Jumper.

Нові гарантійні умови вступили в силу з 1 липня 2019 року для всіх легкових автомобілів CITROЁN, проданих через мережу офіційних дилерів Бренда.

Про дилера
Ліон Авто

Ліон Авто - офіційний дилер CITROЁN в Запоріжжі.

CITROËN Центр Запоріжжя надає повний набір послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів CITROËN. CITROËN - це гарантія не тільки довгої і вірної служби, а й безпеки."