Stock Image

STELLANTIS: назва нового концерну, утвореного в результаті злиття Groupe PSA і FCA

У рамках важливого кроку на шляху до завершення злиття за принципом 50:50, передбаченого угодою, про яку було оголошено 18 грудня 2019 року, Peugeot S.A. («Groupe PSA») і Fiat Chrysler Automobiles N.V. («FCA») (NYSE: FCAU / MTA: FCA) сьогодні розкривають назву нового концерну — STELLANTIS.

 

STELLANTIS має латинське коріння: «stello», що означає «освітлений зірками». Ця назва натхненна новим амбітним союзом автомобільних Брендів з багатою історією і яскравою корпоративною культурою, які, зливаючись воєдино, дозволяють сформувати образ нового світового лідера сучасної епохи мобільності, що зберігає при цьому всі видатні цінності і принципи своїх складових.

 

STELLANTIS буде поєднувати в собі масштаб справжнього світового підприємства і вражаюче великі і глибокі ресурси, нові інноваційні технології і професіоналізм, здатні протягом майбутніх десятиліть забезпечити сталий розвиток і вирішення питань мобільності. Латинське коріння нової назви віддає дань поваги багатій спадщині компаній-засновників, у той час як асоціації з астрономією передають дух оптимізму, енергії і оновлення, який стоїть за новим злиттям, що змінює глобальний автомобільний світ.

 

Процес пошуку нової назви стартував незабаром після оголошення про укладення Угоди про злиття. Безпосередню участь в ньому брав вищий управлінський склад обох компаній за підтримки рекламного агентства Publicis Group.

 

Назва STELLANTIS буде використовуватися виключно на рівні концерну в якості корпоративного бренду. У рамках наступного етапу злиття буде представлений логотип, який, поряд з назвою, сформує новий корпоративний фірмовий стиль. Назви та логотипи всіх брендів, що входять до складу концерну STELLANTIS, залишаться незмінними.

 

Як повідомлялося раніше, завершення процесу злиття очікується в першому кварталі 2021 року за умови виконання стандартних умов закриття угоди, включаючи отримання схвалень акціонерів в ході відповідних позачергових загальних зборів, а також виконання антимонопольних та інших нормативно-правових вимог.

 

Про дилера
Ліон Авто

Ліон Авто - офіційний дилер CITROЁN в Запоріжжі.

CITROËN Центр Запоріжжя надає повний набір послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів CITROËN. CITROËN - це гарантія не тільки довгої і вірної служби, а й безпеки."

Салон

Тел: (050) 222 88 20

Адреса: м. Запоріжжя, вул. СКЛАДСЬКА, 8

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 17:00

Нд: вихідний

Сервіс

Тел: 095 239 40 33, 050 019 58 74

Адреса: м. Запоріжжя, вул. СКЛАДСЬКА, 8

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 17:00

Нд: вихідний